Lapene ar Kamīnu

Lapene ar Kamīnu

Lapene ar kamīnu un skatu uz Zvirgzdu ezeru

Pašā Zvirgzdu ezera krastā Ezermaļu saimnieki iekārtojuši mājīgu lapeni, kuras centrā ierīkots no kārtīgiem laukakmeņiem mūrēts āra kamīns. Lapene rada lielisku vidi nelielu svinību organizēšanai ar skatu uz ezeru. Lapenē ērti jutīsies draugu kompānija kopskaitā līdz 15 cilvēkiem. Lapene veidota tradicionālā latviešu stilā no guļbaļķiem un to sedz salmu jumts.

Līdzās lapenei atrodas apkurināms kubls, kurš atraktīvi papildinās svinības ar iespēju sasildīties vēsākā vakarā vai rīkojot svinības rudens pusē. Vienlaicīgi apkurināmajā kublā var sildīties 5 pieaugušie. Komfortabla temperatūra iešanai kublā ir 38…40°C. Lai sasniegtu šādu temperatūru, kubls vēsākā laikā jākurina apmēram 3 stundas. Pasūtot lapeni kopā ar apkurināmo kublu, saimnieki to sakurinās līdz vajadzīgajai temperatūrai. Tālākā kurināšana temperatūras uzturēšanai tiek uzticēta pašiem lapenes viesiem. Ja vēlēsities pārnakšņot, turpat ezermalā, līdzās lapenei varēs uzcelt teltis un palikt tajās.

Maksa par lapenes un apkurināmā kubla izmantošanu

Maksa par ballītes rīkošanu lapenē ir 50€ par vakaru un nakti (diennakti). Pasūtot lapeni kopā apkurināmo kublu, maksa par vienu vakaru un nakti būs 110€. Nakšņojot teltī pie lapenes, maksa tiek aprēķināta papildus saskaņā ar telts vietas cenām. Par 5€ saimnieki pievedīs ķerru malkas kubla un lapenes kamīna kurināšanai, ja būs vēlēšanās ballēties ilgāk. Lapeni un apkurināmo kublu kempingā Ezermaļi ieteicams pieteikt savlaicīgi, īpaši, ja atpūta plānota nedēļas nogalē.

→ Rezervē lapeni ar kamīnu un apkurināmo kublu pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: