Viesu nams ar pirti ezera krastā – “Akmens Māja”

Viesu māja ar pirti Ezermaļos

“Laukakmeņu” viesu nams pie Zvirgzdu ezera

→ This post also available in English – A guesthouse and sauna by Lake Zvirgzdu

Ja atpūtas vietā Ezermaļi tās pirmsākumos bija tikai labiekārtotas telšu vietas, tad tagad jau vairākus gadus Ezermaļos ir divi viesu nami.

→ Rezervē viesu namu ar pirti pa tālr. +371 29 122 870 (saimniece Aiga)

Viens no tiem iesaukts par “akmens māju”, jo celts no īstiem laukakmeņiem. “Akmens” viesu nams piemērots lielākai kompānijai, mansarda stāvā ir divi numuri, katrā pa 4 guļvietām. Viesu namā ir plaša svinību telpa ar virtuvi, pirts, duša un plaša terase ar skatu uz Zvirgzdu ezeru. 50 metrus no viesu nama ir peldvieta ar laipu un laivu piestātne. Mazliet tālāk ir arī otra peldvieta. Abās Zvirgzdu ezera peldvietās ir tīrs, smilšains dibens.

Serviss viesu namā

Auto iespējams novietot pie paša viesu nama. Turpat blakus namam ierīkota ugunskura vieta un grils cepšanai. Viesu nama ārpusē ir kāpnes uz mansarda stāvu un numuriem. Pateicoties jumta logiem, numuros ir gaišs un mājīgs. Viens numurs izturēts laša krāsas toņos, otrs – salātzaļos. Numuros – austrumu pusē ir lodžija pa kuru no rītiem modina pirmie saules stari. Duša un tualete atrodas ārpus numuriņiem viesu nama mansarda stāvā. Apstākļi ļoti demokrātiski, cenas pieņemamas un tiek piemērotas atkarībā no viesu skaita viesu namā.

Pirts viesu namā

“Laukakmeņu” viesu nama pirts piemērota lielākām kompānijām un tajā ir plašas dušas telpas un paliela, viegli izkurināma sauna. Pirts pēršanās telpa ilgi tur siltumu un prasmīgi rīkojoties šajā pirtī iespējams lieliski nopērties vai arī pieteikt profesionālu pirts rituālu. Šis viesu nams atrodas vistuvāk Zvirgzdu ezera laipai, lai pēc izkarsēšanās pirtī visātrāk atdzesētos ezerā.

Maksa par viesu nama izmantošanu

Maksa par nakti viesu namā piektdienās, sestdienās un svētdienās par visu viesu namu, ieskaitot pirti – 200€. Darbadienās šī cena ir 180€. Paliekot ilgāku laiku viesu namā – draudzīga vienošanās ar kempinga Ezermaļi saimnieci.

Viesu namu ieteicams pieteikt laicīgi, īpaši tad, ja apciemojums plānots nedēļas nogalē.

→ Rezervē viesu namu ar pirti pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: