Atsauksmes

Viesu nams Ezermaļi pie Zvirgzdu ezera

→ Rezervē viesu namu ar pirti vai mājiņu pa tālr. +371 29 122 870 (saimniece Aiga)

Atsauksmes par atpūtas vietu “Ezermaļi”

Pievienot atsauksmi

Ilze (Narby) raksta, izmantojot kontaktformu:

Es esmu 2 reizes svinējusi dzimšanas dienu tur 2009. un 2011. gadā, šogad atkal svinēšu tur, un esmu ļoti apmierināta ar saimnieces laipno uzņemšanu, skaisto vietu un pats labākais, ka man patīk, ka tas ir tālu civilizācijas kas mums ikdienā ir, lieliska vieta lai netraucēti pavadītu svētkus ar saviem mīļajiem, radiem un draugiem, un plus cenas mani ļoti apmierina, novēlu jums prieku, laimi un veselību!


Treiču ģimene raksta:

Nebijām plānojuši apmesties jūsu īpašumā, maldījāmies pa Kurzemi līdz nonācām pie jums, tad nebijām neko par jums dzirdējuši (tas bija 3 gadi atpakaļ), taču beigu beigās tā izvērtās par mūsu jaukāko ģimenes atpūtu, kāda vien bijusi. Šī gaisotne kādu jūs radāt viesiem, ir neaprakstāma. Kopš tā brauciena “Ezermaļus” slavinām draugiem kā ideālāko vietu atpūtai :)

Uz drīzu tikšanos Ezermaļos!


Dace no Frankfurtes pie Mainas raksta:

Sveicināti, Aiga un Māri “Ezermaļos”!
Mums joprojām ir ļoti labas atmiņas no atpūtas “Ezermaļos” pirms vairākiem gadiem, tāpēc plānojot šī gada atvaļinājumu nebija ilgi jādomā, kur atpūsties Latvijā – noteikti vēlējāmies atpūsties pie Zvirgzdu ezera Kurzemē.

Bijām patīkami pārsteigti par Aigas un Māra ļoti laipno un viesmīlīgo uzņemšanu “Ezermaļos”. Peldējāmies ne tikai Zvirgzdu ezerā, bet arī izbaudījām īstu pirts rituālu augstas klases pirtnieka pavadībā. Un, protams, izdejojāmies arī pie ugunskura Jāņu naktī. Paldies Jums, Aiga un Māri, par Jūsu labo darbu, viesmīlību un dzīvesprieku!

Uz tikšanos un atkalredzēšanos “Ezermaļos”, Dace


Alberts no Jūrmalas raksta, izmantojot kontaktformu (zemāk):

Ezermaļi un telšu vietas Zvirgzdu ezera krastā ir nešķiramas lietas. Atpūta Ezermaļos vienmēr būs manu skaistāko jaunības atmiņu daļa, jo uz Ezermaļiem braucu ik gadus, kopš 18 gadu vecuma. Liels paldies Aigai un Mārim par lielo darbu, sakopto vidi un allaž laipno uzņemšanu Ezermaļos!


“4 Liepājnieki” no kuriem viena ir Kristīne, raksta, izmantojot kontaktformu:

Liels paldies par jaukajām emocijām mūsu atvaļinājuma izskaņā (2010. gada augustā), ko pavadījām ,,Ezermaļos”! Tas bija lielisks vitamīnu kokteilis no burvīgajiem dabas skatiem un pašas dabas klātbūtnes (dzērvēm, gulbjiem, rīta miglas…svaiga gaisa…saules un… riktīga pērkona negaisa) + saimnieku jaukās attieksmes un garšīgā lauku piena…un vēl un vēl…nu tiešām bija dikten labi pie Jums! Paldies un veiksmītes Jūsu darbiņā! Uz tikšanos nākošreiz! :)


VanJa raksta, izmantojot kontaktformu (zemāk):

Atvaļinājums Ezermaļos lielisks – skaista un labiekārtota vieta atpūtniekiem un makšķerniekiem, ļoti apmierināti abi ar vīru :)) Labākā atpūtas vieta pie ezera no visām, kur līdz šim esam bijuši. Visu cieņu saimniekiem, kā viss tiek uzturēts un uzlabots! 2010. gada augusts.


Ilga raksta –

Paldies par labo atpūtu Zvirgzdu ezera!


Inese raksta delfi.lv forumā –

Gribu vislabākos vārdus veltīt Zvirgzdu ezera “Ezermaļu” saimniekiem! Paldies par jūsu milzīgo darbu, ko veicat, lai mēs varam atpūsties!
Katru gadu braucam pie jums ar baudu! Un bieži vien domājam – re, nevajag nemaz ārzemes, tepat Latvijā ir brīnišķīga atpūta.

Zvirgzdu ezera “Ezermaļu” saimnieki rada īpašu gaisotni! Lai arī reizēm atpūtas komplekss ir pilns, ir sajūta, ka ezers pieder vienīgi mums ar vīru:) Ļoti veiksmīgs mājiņu izvietojums! Kūpošais pīrāgs, ko agri no rīta nes saimniece un siltais piens…mmm… šādus mirkļus par naudu nenopirksi!

“Ezermaļi” man asociējas ar stārķi – gadu no gada agri no rītiem un vēlu vakaros pavisam blakus stārķis dodas ikdienas pastaigā:) tas tāds jau patstāvīgais iemītnieks. Un arī gulbju ģimenīte – arī gadu no gada sagaida un priecē ar savu cēlo skaistumu.

Un vienu gadu zem mājiņas pāris dienas mums dzīvoja meža zaķis, ko barojām ar kāpostu lapām:)

“Ezermaļus” esmu ieteikusi daudziem draugiem un visi ir ļoti apmierināti! Vienmēr jūtos gaidīta “Ezermaļos” – un vienmēr braucu mājās atpūtusies un pilna enerģijas:)


Anna, 92 gadi no Saldus novada –

Cien. “Ezermaļu” saimnieki!
Paldies par brīnišķīgo braucienu ar katamarānu pa ezeru. Kas tik vēl nav jāpiedzīvo savā mūžā!


Maruta, Sarmīte, Jeļena, Katrīna un Kristaps no Rīgas un Jelgavas –

Cienījamie “Ezermaļu” saimnieki!
Sirsnīgs paldies Jums par iespēju atpūsties šajā jaukajā Kurzemes stūrītī. Svaigs gaiss, klusums, tīrs ūdens, tīrība, sakoptība, rūpes par mums – pilsētniekiem, ir tas, kas arvien no jauna vilina mūs pavadīt savas atpūtas dienas tieši pie jums, Zvirgzdu ezera krastā!
Lai Jums veicās, lai pietiek spēka, rodas atkal jaunas idejas un vienmēr domājiet tikai gaišas domas! Uz drīzu tikšanos!


Inga, Raeins, Ričards, Gaidars, Raja, Valija un Valdis –

Bija ļoti jauki pie Jums atklāt akvalangu sezonu. Patīkama pirts, labi, patīkami saimnieki. Mīļa sagaidīšana.


Agate un Dzintars –

Aiga un Māri!
Liels Jums paldies par tādu atpūtu un labo auru, ko šeit var izbaudīt pēc skaļās Rīgas. Šeit mēs atpūšamies ik vasaru jau no 2001. gada. Vēlreiz LIELS PALDIES.
P.S. Pirts Jums ir super!


SIA GEFLOR pārstāvji no Rīgas –

Cienījamie “Ezermaļu” saimnieki!
Esam šeit pirmo reizi un tiešām liels paldies par sakopto atpūtas vietu! Ļoti patika!
Vēlam tāpat turpmāk tikpat sirsnīgi uzņemt viesus un lai viņi būtu vēl vairāk. Paldies par garšīgo rudens ražu (vitamīniem)!
Ar sveicieniem!


Madara un Artis –

Ļoti cienījamā un Mīlamā Ķikuru ģimene!
Gribējām Jums pateikt nenormāli lielo paldies par jauko uzņemšanu. Foršo atpūtas namiņu un pozitīvi uzlādēto gaisotni. Šeit mēs manu runcīti nosvinējām savu kopā būšanas 7. gadadienu. Paldies par visu! Šeit ir superīgi. Pie pirmās iespējas brauksim atkal!


“Putni un Co” –

Ezermaļu laipnajiem saimniekiem!
Paldies par viesmīlīgo uzņemšanu un jauko pretimnākšanu. Izbaudījām gan vēžu ķeršanas azartu, gan vaļā palaišanas patīkamo apziņu (daži lielie tomēr bija garšīgi)☺
Ļoti skaista vieta un sakopta apkārtne, naktsmājas bija tiešām mājīgas un omulīgas! Lai Jūsu sirdssiltums saglabā šo vietu vienmēr tik patīkamu!


Pieaudzis Puika raksta delfi.lv forumā –

Neesmu tur bijis gadus 7-8, bet toreiz bija exelenti!
I dilles no dārza saimniece deva, i malka ugunskuram, kurā vēžus uzgatavot bija un pat sausā WC uz pussalas bija! Ko gan vairāk pa lēto ceļojot var gribēt un vēlēties?


→ Rezervē viesu namu ar pirti vai mājiņu pa tālr. +371 29 122 870 (saimniece Aiga)

Pievienot Jūsu atsauksmi:

Jūsu Vārds: *

Jūsu e-pasta adrese (netiks publicēta): *

Jūsu atsauksmes teksts:

Ievadiet redzamos simbolus: captcha


Iesaki arī draugiem: