4- un 2-vietīgas mazās viesu mājiņas

Mazās viesu mājiņas Ezermaļos

Mazās viesu mājiņas

Atbraucot uz atpūtas vietu Ezermaļi Zvirgzdu ezera krastā, iespējams nakšņot ne tikai telšu vietās, bet arī mazajās viesu mājiņās. Ja nepieciešams ekonomisks vidusceļš starp nakšņošanu teltī vai lielajos viesu namos, tad mazā viesu mājiņa būs tieši tas. Kopumā kempingā Ezermaļi ir 6 viesu mājiņas: piecas 4-vietīgas un viena 2-vietīga. Katrā mājiņā ir 4 guļvietas, kas izkārtotas divos stāvos. 2-vietīgajā mājiņā, guļvietas izkārtotas vienā līmenī. Visas mājiņas aprīkotas ar grilu, galdu un elektrisko tējkannu, daļa mājiņu aprīkota ar ledusskapi.

Virtuālā tūre 2-vietīgajā namiņā

Virtuālā tūre 4-vietīgajā namiņā

2014. gada pavasarī “Ezermaļu” saimnieki veikuši ievērojamus uzlabojumus. Tagad katrai mājiņai ir jauns jumts un plaša nojume, lai lietus laikā varētu justies tikpat omulīgi kā pārējā laikā. Jo vairāk tāpēc, ka zem katras nojumes ir liels galds ar soliem abās pusēs. Viesu labsajūtai un tīrām kājām pie mājiņām izveidots bruģēts laukums gan zem nojumes, gan auto novietošanai priekšpusē. Papildus mājīgumam izveidoti apstādījumi, kas telpiski norobežo teritoriju ap mājiņu.

→ Rezervē mājiņu savai atpūtai pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

Maksa par mazo viesu mājiņu

Maksa diennaktī par četrvietīgu mājiņu nedēļas nogalēs – 65€, darbadienās – 60€. Maksa diennaktī par divvietīgu mājiņu nedēļas nogalēs – 50€, darbadienās – 45€. Cenā ietilpst gultasveļa, kā arī modernas dušas, tualetes un virtuves izmantošana. Paliekot ilgāku laiku – draudzīga vienošanās par cenu ar kempinga Ezermaļi saimnieci. Viesu mājiņas ieteicams pieteikt savlaicīgi, īpaši, ja atpūta plānota nedēļas nogalē.

Ērtības viesiem, kas atpūšas mazajās mājiņās

Dzīvojot mazajās viesu mājiņās, tagad pieejamas labiekārtotas, modernas tualetes un dušas, kur nomazgāties. Tāpat Ezermaļu saimnieki gādā, lai viesi varētu sagatavot siltu maltīti un saglabāt produktus ilgāk svaigus ledusskapī. Jaunajā labierīcību mājā viesiem atvērta virtuve ar visām ērtībām – keramisko plīti, attīrītu un mīkstinātu ūdeni, ledusskapi, kā arī veļasmašīna. Īpaši domāts par invalīdiem un viņiem ir iekārtota atsevišķa tualete un duša, atbilstoši visiem vides pieejamības standartiem. Jaunā dušu māja ērti atrodas turpat netālu aiz mazajām atpūtas mājiņām. Visas labierīcības un servisi viesiem, kas apmetušies mazajās viesu mājiņās ietilpst cenā.

→ Rezervē savu mājiņu pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: