Telšu vietas pie ezera

Telšu vietas pie Zvirgzdu ezera

Telšu vietas Zvirgzdu ezera krastā

Labiekārtotas telšu vietas Zvirgzdu ezera krastā ir atpūtas vietas Ezermaļi firmas zīme. Telšu vietas iekārtotas tieši pie paša ezera, sākot no pussalas un kempinga Ezermaļi teritorijā stiepjas gar ezera krastu Dienvidu virzienā. Katra telts vieta ērti piebraucama ar auto. Ezera krasts ir stingrs un līdzens, piemērots gulēšanai teltīs. Katrā telšu vietā iekārtots ugunskurs, ierīkots galds ar nojumi un soli vai bluķīši sēdēšanai, kā arī atkritumu urna. Katrai atpūtas vietai ir pieeja ezeram, bet tuvākie kaimiņi būs patīkamā attālumā. Kopumā kempingā Ezermaļi ir 18 labiekārtotas telšu vietas dažādam viesu skaitam, divas telšu vietas ir piemērotas īpaši lielām kompānijām.

Maksa par telšu vietas izmantošanu

Maksa diennaktī par telts vietas izmantošanu vienai personai, vecumā no 10 gadiem – 10€. Bērniem līdz 10 gadu vecumam – 5€ diennaktī. Šajās cenās iekļauta jaunās un modernās dušas un tualetes mājas izmantošana, virtuves izmantošana, auto iebraukšana un novietošana. Maksā iekļauta arī atkritumu savākšana. Ja nepieciešama malka ugunskuram, saimnieki paši to pievedīs pie ugunskura. Maksa par malku – 7€ / viena ķerra. Šis daudzums droši pietiks veselam vakaram. Labiekārtotās telšu vietas ieteicams pieteikt iepriekš. Paliekot teltī ilgāku laiku – draudzīga vienošanās par samaksas apmēru ar kempinga Ezermaļi saimnieci.

Ērtības viesiem, kas atpūšas ar teltīm

Visi Ezermaļu viesi, kas ceļo un atpūtā dodas ar teltīm, tagad var izmantot labiekārtotas modernas tualetes un dušas, kur nomazgāties. Tāpat Ezermaļu saimnieki rūpējas, lai viesi varētu sagatavot siltu maltīti un saglabāt produktus svaigus ledusskapī. Jaunajā labierīcību mājā viesiem atvērta virtuve ar visām ērtībām – keramisko plīti, attīrītu un mīkstinātu ūdeni, ledusskapi, kā arī veļasmašīna.

→ Rezervē telšu vietu pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: