Atpūta 6-vietīgajās ģimenes mājiņās

6-vietīgās mājiņas ģimenes atpūtai pie Zvirgzdu ezera

6-vietīgās ģimenes mājiņas

Brīnišķīgās atpūtas vietas Ezermaļi saimnieki aktīvi rūpējas par viesu labsajūtu un teju ik gadu piedāvā jaunas atpūtas iespējas.

Tā, domājot par kuplākām ģimenēm, Zvirgzdu ezera krastā pavisam nesen tapušas četras jaunas 6-vietīgas labiekārtotas atpūtas mājiņas. Katrā mājiņā ir divas guļamistabas, viesistaba un labierīcības.

Ja esat lielāka ģimene vai draugu pulks, šī mājiņa būs kā radīta jums.

→ Rezervē mājiņu lieliskai atpūtai jau tagad pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

6-vietīgās ģimenes mājiņas viesistabā

Ērtības ģimenes mājiņās

Jo jaunāka mājiņa, jo modernāks aprīkojums un lielākas ērtības. Katrā istabiņā ir divguļama gulta ar naktsplauktiņiem un naktslampām. Vēl divas gultasvietas, piemēram, bērniem, atradīsies uz saliekamā dīvāna mājiņas svinību zālē.

Katram viesim tiek nodrošināts gultas veļas komplekts un divi dvieļi. Virtuvē būs trauki, glāzes un galda piederumi sešām personām, kā arī trauki ēdiena pagatavošanai – bļodas, pannas un katli.
Virtuve aprīkota ar elektrisko plīti, izlietni, ledusskapi un elektrisko tējkannu. Viesistabā varēsit skatīties arī televizoru.
Elektriskais ūdens boileris rūpēsies, lai siltais ūdens būtu gan virtuvē, gan dušā. Labierīcību telpā ir WC, duškabīne un pat fēns!

Vēsākā laikā omulību istabiņās palīdzēs nodrošināt elektriskie sildītāji. Tomēr ziemas mēnešos tie nespēs nodrošināt optimālu komfortu, tālab atpūta 6-vietīgajās mājiņās pieejama periodā no maija līdz septembrim.

Skaistā vasaras novakarē svinības varēsit rīkot pie mājiņas – ārpusē, klāt piknika galdu un iekurt grilu.
Katrai mājiņai ir brīva noeja pie ezera un ugunskura vieta romantiskiem mirkļiem. Ja kopā būsit ieradušies vairāk nekā seši, pārējie varēs palikt teltīs pie mājiņas, kurt ugunskuru un izmantot lapeni pie ezera.

Guļamistaba 6-vietīgajā ģimenes mājiņā pie Zvirgzu ezera

Maksa par atpūtu 6-vietīgajā mājiņā

Nedēļas nogalēs (no piektdienas līdz svētdienai) piedāvājam brīnišķīgu atpūtu ģimenes mājiņā par 100€ diennaktī. Tā ir maksa par visu mājiņu, neatkarīgi no viesu skaita. Darbadienās no pirmdienas līdz ceturtdienai dzīvošana mājiņā būs tikai 90€ par diennakti.

Ezermaļu saimnieces īpašais piedāvājums tiem, kuri darbadienās no pirmdienas līdz ceturtdienai vēlēsies palikt ērtajā ģimenes mājiņā divatā – tikai 50€ diennaktī.

Cenā ietilpst gultasveļa un dvieļi attiecīgajam personu skaitam, kā arī mājiņā esošā aprīkojuma un trauku izmantošana. Malku grilam saimnieki atvedīs pēc pieprasījuma. Cena par vienu ķerru malkas – 5€.

Telšu vietas papildus viesiem – saskaņā ar cenrādi par telšu vietām.

Paliekot ilgāku laiku – draudzīga vienošanās par cenu ar kempinga Ezermaļi saimnieci. Viesu mājiņas lūdzam pieteikt savlaicīgi, īpaši, ja atpūta plānota nedēļas nogalē.

→ Rezervē 6-vietīgo mājiņu jau tagad pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

Iesaki arī draugiem:

    Iepriekšējais raksts: