Makšķerēšana Zvirgzdu ezerā

Makšķerēšana Zvirgzdu ezerā

Zvirgzdu ezerā dzīvo līdakas, plauži, līņi asari, pliči, raudas, ruduļi un citu sugu zivis. 2008. gada vasaras sākumā atpūtas vietas Ezermaļi saimnieki ielaida ezerā ap 15 tūkstošiem zandartu mazuļu. Neatkarīgi no izvēlētā nakšņošanas veida kempingā Ezermaļitelšu vietās, mazajās viesu mājiņās vai viesu namā, makšķerēšanai Zvirgzdu ezerā nepieciešama licence un derīga makšķerēšanas karte.

Makšķerēšanas licences cena:

  • maijā – 5.70 € vienam makšķeriekam (2 makšķerrīki) / dienā;
  • no 1. jūnija līdz pirmajam ledum – 2.85 € vienam makšķeriekam (2 makšķerrīki) / dienā;
  • pārējā laikā – 1.42 € vienam makšķeriekam (2 makšķerrīki) / dienā.

Makšķerēšanas licences var iegādāties kempingā Ezermaļi, pie saimnieces. Makšķerēšana Zvirgzdu ezerā, saskaņā ar licences noteikumiem, atļauta tikai no laivas, kas iznomāta kempingā Ezermaļi. Laivas ir ērtas, stabilas un laivu nomas maksa ir ļoti demokrātiska. Laivu ieteicams iepriekš pieteikt, īpaši, ja makšķerēšana plānota nedēļas nogalē.

Svarīgi par laivošanu Zvirgzdu ezerā

Zvirgzdu ezerā atļauts makšķerēt tikai, izmantojot “Ezermaļos” pieejamās nomas laivas. Savu laivu izmantot nedrīkst. Tā nav ezera apsaimniekotāju kaprīze, bet gan nopietnas rūpes par to, lai ezerā nenokļūtu sveši mikroorganismi, kas varētu kaitēt Zvirgzdu ezera ekosistēmai.

→ Rezervē viesu māju vai telšu vietu pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: