Jaunas dušas un tualetes

Dušas un Tualetes

Jaunas dušas un tualetes “Ezermaļu” viesiem

Lai lutinātu savus viesus, kas ceļo ar teltīm vai nakšņo mazajās viesu mājiņās, “Ezermaļu” saimnieki 2012. gadā sarūpēja tiem ērtu iespēju izmantot labiekārtotas dušas un tualetes. Šim nolūkam saimnieki sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu (LAD) uzcēla atsevišķu un modernu ēku.

Jaunajā ēkā ir dušas un tualetes telpa sievietēm, dušas un tualetes vīriešiem, atbilstoši vides pieejamības standartiem – tualete invalīdiem apvienota ar dušu, kā arī virtuve ar visu nepieciešamo aprīkojumu maltītes pagatavošanai – keramisko plīti, ledusskapi, plašu galdu un pašiem nepieciešamākajiem rīkiem. Kā pašsaprotama parādība virtuvē ir arī izlietne.

Ja kāds no viesiem vēlēsies izmazgāt apģērbu, arī par to “Ezermaļu” saimnieki ir padomājuši un virtuvē ir pieejama jauna veļasmašīna.

Katrai telpai jaunajā mājā ir atsevišķa ieeja, un tā ir 12 metrus gara un 7 metrus plata. Ēka aprīkota pēc labākajiem komforta standartiem. Tajā ir apsildāmas grīdas, ekonomisks apgaismojums ar kustības sensoriem, darbojas ūdens mīkstināšanas sistēma, bet attīrīto ūdeni silda 2 AEG elektriskie ūdenssildītāji.

Īpaši jāuzteic saimnieku gaume, izvēloties santehniku, apdares flīzes un pārējos apdares materiālus dušas mājai. Apkārt ēkai ir ieklāts sarkanīgs bruģis.

Jaunās dušas, tualetes un virtuve būs pieejama viesiem, kas apmetīsies mazajās viesu mājiņās vai teltīs – telšu vietās, kur šāda līmeņa labierīcības agrāk nebija pieejamas.

→ Rezervē atpūtas mājiņu vai telšu vietu pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: