Dzīres Kuldīgā 2010

Dzīres Kuldīgā

Dzīres Kuldīgā

Kuldīgas pilsētas svētki – festivāls Dzīres Kuldīgā ir vieni no vērienīgākajiem un skaistākajiem pilsētu svētkiem, kas notiek Latvijā. Tādu viedokli esam dzirdējuši no daudziem atpūtas vietas Ezermaļi viesiem. Jau vairākus gadus festivāla Dzīres Kuldīgā notikumi risinās vairākas dienas ne tikai divas brīvdienas nedēļas nogalē.

Šogad, Kuldīgas pilsētas festivāls Dzīres Kuldīgā notiks laikā no 2010. gada 15. līdz 18.jūlijam Kuldīgā. Krāšņākie festivāla Dzīres Kuldīgā risināsies sestdien, 17.jūlijā.

Kā katru gadu pilsētā pie Eiropas platākā ūdenskrituma festivāla Dzīres Kuldīgā ietvaros notiks koncerti, ūdens izrādes muzikālie šovi, ielu dejas, koncerti, izrādes, mākslas akcijas, dažādas sacensības, ballītes un citas izklaides. Tradicionāli neizpaliks Alekšupītes ekstrēmais skrējiens, Ūdens karnevāls, Olu kari, ūdens atrakcija Zelta Ikrs un lielais Dzīru gājiens. Šos pasākumus papildinās jauni – īpaši šīm Dzīrēm 2010 rīkoti pasākumi. Piektdienas, 16. jūlija vakarā Kuldīgas estrādē notiks lielkoncerts ar Latvijas un ārzemju mākslinieku piedalīšanos.

Festivāla Dzīres Kuldīgā laikā varēsit ērti pārnakšņot un atpūsties viesu namā Ezermaļi gleznainā Zvirgzdu ezera krastā ~40 km no Kuldīgas, ja vien laikus izdosies rezervēt viesu namu ar pirti vai kādu no mazajām viesu mājiņām.

→ Rezervē viesu namu ar pirti vai mājiņu pa tālr. (+371) 29 122 870 (saimniece Aiga)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: