Nakšņošana Indiāņu Vigvamā

Indiāņu Vigvams Ezermaļos

Vigvams – Indiāņu telts Ezermaļos

Šogad atpūtas vieta Ezermaļi saviem viesiem sākuši piedāvāt jaunu, eksotisku un ekonomisku naktsmītni tūristiem – vigvamu jeb indiāņu telti.

→ Rezervē vigvamu pa tālr. +371 29 122 870 (saimniece Aiga)

Indiāņu Vigvams Ezermaļos

Vigvams ir ekonomiska, unikāla, stacionāra konstrukcija 22 m² platībā, kurā ērti nakšņot līdz pat 6 personām. Vigvama pirmssākumi meklējami pie Ziemeļamerikas indiāņiem. Vigvams ir ne tikai eksotiska guļvieta 6 personām, bet tajā var sarīkot arī tematisku pasākumu lielākā kompānijā. Arī lietainā laikā un mainīgos laikapstākļos vigvamā būs sauss un silts. Vigvams ļaus būt tuvāk dabai un atklāt tūrisma sezonu agrāk pavasarī un noslēgt to vēlāk rudenī.

Indiāņu Vigvama iekšpusē

Aicinām ikvienu izbaudīt indiāņu dzīvi vigvamā ar skatu uz skaisto Zvirgzdu ezeru!
Vigvama īre diennaktī tikai 8€ no personas, neatkarīgi no personu skaita. Cenā ietilpst gultasveļa, kā arī modernas dušas, tualetes un virtuves izmantošana. Vigvams pieejams tikai vasaras sezonā.

Ērtības indiāņu vigvama viesiem

Ezermaļu viesi, kas atpūtu bauda indiāņu vigvamā, tagad var izmantot modernas tualetes un dušas, kur nomazgāties. Tāpat Ezermaļu saimnieki rūpējas, lai viesi varētu sagatavot siltu maltīti un saglabāt produktus svaigus ledusskapī. Jaunajā dušu mājā viesiem atvērta virtuve ar visām ērtībām – keramisko plīti, attīrītu un mīkstinātu ūdeni, ledusskapi, kā arī veļasmašīna. Visi nosauktie labumi ietilpst nakšņošanas cenā.

→ Rezervē vigvamu pa tālr. +371 29 122 870 (saimniece Aiga)

Iesaki arī draugiem:

    Iepriekšējais raksts:

    Nākamais raksts: